Wyszukiwarka

Sonda
Czy korzystasz/korzystałeś z korepetycji?
TAK
NIEPoleć nas
E-mail docelowy:

Twój e-mail:

Twój podpis:


Dogrywka rekrutacyjna
2008-08-13 10:54:35
Są jeszcze wolne miejsca na uczelniach państwowych w Białymstoku i regionie.

Uniwersytet w Białymstoku oraz Politechnika Białostocka rozpoczęły drugą turę rekrutacji. Na uniwersytecie dogrywka potrwa od 6 sierpnia do 18 września. Są jeszcze wolne miejsca na takich kierunkach jak: matematyka, matematyka finansowa, informatyka i ekonometria, informatyka, edukacja techniczno-informatyczna, fizyka, filologia białoruska, filologia białoruska z językiem angielskim i filologia rosyjska z językiem angielskim.

Na Politechnice Białostockiej rekrutacja trwa do 8 września. Indeks można otrzymać jeszcze na takich kierunkach jak edukacja techniczno-informatyczna, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, matematyka oraz mechanika i budowa maszyn, technika rolnicza i leśna. Wolne miejsca są jeszcze na grafice, ale w tym przypadku trzeba dodatkowo zdać egzamin z rysunku, który odbędzie się 10 września.

Politechnika prowadzi jeszcze rekrutację na wydziały zamiejscowe w Hajnówce (na wydziale zarządzania środowiskiem: leśnictwo i ochrona środowiska)  i w Suwałkach (na wydziale mechanicznym: mechanika i budowa maszyn).

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (dawniej Akademia Medyczna) ma wolne miejsca na elektroradiologii, fizjoterapii i pielęgniarstwie.

Kursy przygotowawcze MATURA 2009. Najlepsi nauczyciele egzaminatorzyŹródło: Gazeta Wyborcza Białystok

Zobacz też: Matura 2008, podsumowanie